Malta House budynek biurowy

Budynek Malta House jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Maltańskiego. Poza wspaniałymi widokami i terenami reakcyjnymi zapewnia on doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej znajdującej się w pobliżu.

Malta House to 5-kondygnacyjny budynek, który oferuje około 15 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Na podziemnym parkingu znajduje się ponad 270 miejsc postojowych do dyspozycji najemców, dodatkowym atutem jest możliwość naładowania pojazdów elektrycznych. 

Ponadto w Malta House zastosowano innowacyjne technologie, które pozwolą znacznie obniżyć zużycie energii i wody. Ograniczenie wpływu na środowisko to jednak tylko część korzyści wynikających z zastosowania najnowszych technologii. Inteligentne systemy zadbają przede wszystkie o świetne samopoczucie i komfort pracy użytkowników biurowca. Jak?

W budynku jest o 30 procent więcej świeżego powietrza niż w standardowych budynkach biurowych, odpowiednio nawilżone za pomocą wodnej mgiełki, a system zapewni optymalną temperaturę pomieszczeń.

Fasada budynku została zaprojektowana tak, aby ograniczać nagrzewanie budynku przez słońce, a jednocześnie zapewnia maksymalny dostęp naturalnego światła dziennego oraz widoku na Jezioro Maltańskie.

Jakość potwierdzona certyfikatem

W 2013 r. budynek, jako pierwszy w Poznaniu, a trzeci w Polsce, uzyskał LEED for Core&Shell również na poziomie „platinum”. Czyni to z Malta House pierwszy budynek w Polsce, który uzyskał podwójną Platynę LEED.

Certyfikat LEED EBOM potwierdza spełnianie przez Malta House najwyższych norm ekologicznych i jakości pracy w budynku. Budynek nie tylko jest bardziej oszczędny, ale zapewnia również wyższą jakość środowiska wewnętrznego, a jednocześnie minimalizuje swój wpływ na środowisko zewnętrzne.

 

Sprawdź ofertę:  >>>KLICK<<<

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE BIUROWCA MALTA HOUSE

 

 

 

 

 

Kategorie: OBIEKTY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *