Znajdziesz tutaj:

BAZA WIEDZY

W tym miejscu znajdziesz niezbędne materiały i informacje, które zostały starannie przygotowane przez naszych ekspertów.

OBIEKTY

Liczne prezentacje obiektów, po których możesz odbyć inspirujący spacer w formie wideo, a także zobaczyć to wszystko w galerii zdjęć.

PORADNIK

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, liczne inspiracje i porady.

Nasza misja:

Naszym działaniem jest doradzanie Użytkownikom nieruchomości komercyjnych w celu podejmowania prawidłowych decyzji biznesowych.

Kim jesteśmy:

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów nieruchomości komercyjnych. Specjalizujemy się w komercjalizacji, zarządzaniu oraz sprzedaży obiektów. Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu.
Marcin Ławniczak

Marcin Ławniczak

Dyrektor Zarządzający

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie i obrocie nieruchomościami. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości oraz studiów doktoranckich. Obecnie w trakcie zdobywania tytułu CCIM.

Zapisz się do Newslettera

BAZA WIEDZY

OBIEKTY

Najciekawsze obiekty biurowe – cz. 1.

Najciekawsze obiekty biurowe – cz. 1. Obiekty biurowe w Poznaniu, które wciąż przyciągają Jakość oraz dostępność powierzchni biurowych w miastach liczących kilkaset tysięcy mieszkańców jest niezwykle istotna. Ma realny wpływ na rozwój danego ośrodka oraz Czytaj więcej

PORADNIK

4 zalety wynajmu biura

Początkujący przedsiębiorca lub taki, który chce rozwijać swoją firmę, staje przed decyzją o znalezieniu biura. Aby uniknąć kosztownej inwestycji związanej z zakupem nieruchomości, warto zdecydować się na coraz popularniejsze rozwiązanie — wynajem. Jakie są zalety Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

Znajdź nasze biuro

CRE Property
ul. Wawrzyniaka 32/3
60-504 Poznań

Zadzwoń do nas

Telefon: +48 61 415 25 86

e-mail: office@cre-property.pl
www.cre-property.pl

Napisz do nas