Biurowiec West Point

Nowoczesny styl architektoniczny w połączeniu z doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 zapewnia doskonałe warunki biznesowe dla Twojej firmy. West Point Business Center to 5 tyś. mkw. powierzchni wyposażonej w szereg udogodnień dla Najemców. Nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji z dodatkowymi uchylnymi oknami zapewnia komfort pracy w upalne dni. 

Lokalizacja obiektu na wzniesieniu w połączeniu z przemyślaną koncepcją architektoniczną zapewnia olbrzymią dawkę naturalnego światła dziennego, która bezpośrednia przekłada się na komfort pracy. Dodatkowym atutem są piękne widoki na przedmieścia Poznania.

Sprawdź ofertę:  >>>KLICK<<<

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE BIUROWCA WEST POINT BUSINESS CENTER

Obiekt jak i poszczególne powierzchnie wyposażone są w okablowanie strukturalne. W zależności od powierzchni dodatkowym atutem są puszki podłogowe zbierające wszelkie niezbędne podłączenia pod stanowiska pracy.

Rozbudowany system kontroli dostępu wraz z recepcjami i ochroną w głównych wejściach do budynku zapewnia bezpieczeństwo osób przebywających w West Point.

Doskonała lokalizacja

Łatwy i szybki dojazd z drogi ekspresowej S11 oraz Portu Lotniczego „Ławica”. Osoby korzystające z komunikacji publicznej mają do dyspozycji aż 11 linii autobusowych zatrzymujących się niemalże przed głównym wejściem do obiektu. Do dyspozycji najemców jest także naziemny parking.

  • Odległość od dworca PKP – 7 km
  • Odległość od lotniska – 2 km
  • Odległość od autostrady/trasy szybkiego ruchu – 4 km

GALERIA:

Kategorie: OBIEKTY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *